Brak uczucia w związku podczas chwil intymnych

Cd do BRAK UCZUCIA W ZWIAZKU : Chodzi Mi dokladnie o to że chcemy byc razem ale coś nas blokuje nic nie czuje do niego i On do Mnie np: jak się przytulamy,calujemy, przy seksie nic :/ . Ale chcemy być razem bo jest nam "dobrze" dogadujemy się świetnie, ma fajny charakter. Czemu tak jest wytłumaczcie Mi to trochę dla Mnie dziwne. Czy po prostu mam sobie dać spokój z nim :/

witaj,
Związek może wyglądać różnie, tworzą go ludzie, którzy mają pewne oczekiwania. Na ogół oczekujemy zaangażowania emocjonalnego, bycia "najważniejszą" "najpiękniejszą " dla partnera. To na emocjach budujemy bliskość, która jest tak ważna w związku.
Kiedy czytam o tym, że dogadujecie się świetnie i podoba się Pani Jego charakter, ale nie ma uczuć podczas jakiegokolwiek kontaktu fizycznego to zastanawiam się, na ile jest to przyjaźń, a na ile związek chłopak- dziewczyna....

proszę o tym pomyśleć
pozdrawiam serdecznie

Witam. Z tego, co Pani opisuje, ma Pani świetnego przyjaciela. Ktoś, na kogo można liczyć, z dobrym charakterem... Macie ze sobą dobry kontakt, dogadujecie się. I może właśnie o to chodzi? Porozmawiajcie szczerze. Przejście na stopę przyjaźni może Wam obojgu przynieść dużą ulgę, bo przestaniecie się obwiniać, że nie "iskrzy". A taka przyjaźń to na prawdę skarb, powodzenia!

Dzień dobry. Bycie razem nie polega tylko na tym, że partner ma fajny charakter i dobrze się dogadujecie. Tak może wyglądać relacja z kolegą, przyjacielem. Pani intuicja podpowiada pani, że to jakieś dziwne i że od związku oczekujemy więcej. Być może zaufała pani temu uczuciu, że jest nam "dobrze" i podjęła decyzję o współżyciu z kimś, kto może być kolegą, ale nie partnerem. Stąd bierze się uczucie, że nic nie czujemy do siebie, nic nas nie łączy. A przecież bycie w związku miłosnym to takie uczucia, jak zainteresowanie sobą nawzajem, atrakcyjność fizyczna, intymność, troska i dobro kierowane do partnera, szacunek, poznawanie go, odpowiedzialność za niego i siebie, a także zaangażowanie w życie i problemy drugiej osoby. Życzę dobrego rozeznania we własnych uczuciach. Pozdrawiam

Trudno odpowiedzieć na tak postawione pytanie, bowiem odpowiedzialność za podjęte decyzje ponosić będzie Pani. Po prostu porozmawiajcie ze sobą uczciwie i otwarcie. Każdy z nas ma swoja definicje miłości, jaka jest Pani?