Relacja przez SMS z chłopakiem

mam problem.od jakiegos miesiaca pisze z chlopakiem, calkiem fajnym, ze szkoly.on jest o rok starszy ode mnie, ma 19 lat.wszystko chyba jest ok, znaczy tak twierdza wszyscy z mojego otoczenia, pisze do mnie codziennie jako pierwszy, takze na powitanie mam zawsze milego sms :) niby wszystko spoko, mowi mi co ma zamiar robic, jak naciagnelam sobie bark to przejal sie bardzo, nawet chcial przyjechac mnie pocieszyc.ale w sumie to nie wiem czy on nie robi sobie ze mnie najzwyklejszych w swiecie jaj.
ponad rok temu

Mgr Kamila Drozd Psycholog

Witam serdecznie!
Nie jestem w stanie stwierdzić, jakie intencje ma wobec Pani chłopak, z którym pisze Pani SMS-y. Czy podtrzymuje z Panią kontakt, bo coś do Pani czuje, czy tylko dla „zabicia czasu” albo by z Pani pożartować. Pani zna najlepiej tego chłopaka i tylko Pani może stwierdzić, domyślać się, jakie uczucia żywi do Pani ten chłopak. Piszecie ze sobą dość krótko, bo dopiero miesiąc. Skoro zna Pani tego chłopaka ze szkoły, może warto byłoby się z nim spotkać i porozmawiać twarzą w twarz, zamiast pisać wiadomości przez telefon? Podczas spotkania na żywo mogłaby się Pani przekonać, jaki jest ten chłopak, jak się zachowuje, czy nie jest dla Pani nieuprzejmy, czy nie robi sobie z Pani niemiłych żarów itp. Skoro chłopak chciał Panią odwiedzić w domu, kiedy miała Pani kontuzję, pierwszy odzywa się do Pani na komórkę, to być może jest Panią zainteresowany i chętnie by się z Panią spotkał. Trochę odwagi;) Mam nadzieję, że uda się Państwu spotkać i porozmawiać na żywo.
Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Dzień Dobry Pani,

Z Pani opisu wnioskuję, że Chłopak jest zainteresowany Panią i uważnym na to, co się dzieje u Pani.
Nie zrozumiałam, czy Wy się spotykacie prywatnie, czy jesteście tylko w relacji SMS-owej?

Z przesłaniem wszystkiego najlepszego,
Irena Mielnik-mMdej