Jak poprawić swoje relacje z moim chłopakiem?

Jesteśmy razem od 5 mięsiecy Mój chłopak kiedyś jako pierwszy pisał w wolnej chwili zawsze jak miałam przerwę Teraz nie pisze w ogule , a jak do niego pierwsza na pisze do mi krotko odpisuje ok kocham cie i na tym koniec Rozmawiałam z nim o tym to mi się zaczął tłumaczyć że już nie ma ochoty do mnie pisać bo widzi mnie na codzień Mój chłopak 22 letni ma cztery lata mlodsza przyjaciółkę powiedzial mi ze z nia sie super rozmawia zawsze się nią zachwyca że to inteligentna i wrażliwa dziewczyna . Ona zaczęła mnie obgadywac i grozić A on nawet mnie nie obronił. Rozmawiałam z nim wielokrotnie o naszym związku. Prosiłam chłopaka żeby mi powiedział prawdę choćby miała być najgorsza on na to że nic się między mną a nim nie zmieniło. Ja jednak czuje ze stopniowo on mną traci zainteresowanie, widzę to po przez jego mowę ciała bo oglądam od dawna filmy psychologiczne Jestem Przybita tą całą sytuacją

Dzień dobry,
Niestety nie może Pani za wiele zrobić w tej sprawie. Jeśli mężczyźnie zależy na kobiecie to zrobi wszystko żeby jej nie stracić i będzie walczył o ten związek. W momencie, gdy nie będzie mu zależało lub wybierze inną kobietę to będzie jego wybór i nie wpłynie Pani na niego i jego uczucia do Pani. Ja wiem, że to dla Pani bardzo bolesne, ale powinna pogodzić się Pani z tym że nie wszystko jest od Pani zależne. Polecam rozmowy z psychologiem jako formę wsparcia dla Pani. Zastanawia mnie to, czy jest Pani pewna że on zmienił do Pani stosunek. Związek ma to do siebie, że ewoluuje w czasie oraz zmienia się a częstotliwość pisania sms-ów nie jest jednoznaczna z całkowitym brakiem zainteresowania. Z drugiej strony jest to stosunkowo świeży związek i nie wiadomo, czy przetrwa on próbę czasu, tym bardziej jeśli już dzieje się coś niedobrego. Ciekawi mnie także, co Pani rozumie przez mowę ciała świadczącą o braku zainteresowania. Doradzałabym zachowanie spokoju oraz częste rozmowy z chłopakiem na temat Pani wątpliwości. Mam nadzieję, że wszystko zakończy się dla Pani pomyślnie i tego też Pani życzę.
Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Kulczycka
http://psycholog-kulczycka.pl/