Jaka jest szansa, że odzyskam chłopaka?

Witam, mam pewien problem. Poznałam chłopaka 2 tyg.temu. Chlopa widocznie był zainteresowany moją osobą. Zaczęliśmy pisać wszystko szło w dobrym kierunku. Po pewnym czasie chłopak opowiedział mi o swojej przeszłosci. Nie było to nic nie do przejscia, ale spanikowalam. Napisalam mu, że nie pasujemy do siebie, nic nas nie łączy itp. Oczywiscie krotko potem zalowalam, przeprosilam, ale chlopak napisal ze mam rację, nic nas nie łaczy. Pisalam do niego, ale nie odpisuje. Czy jest sznasa odzyskania go
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
Ten chłopak mógł poczuć się odrzucony, Twoje zachowanie mogło mu zasugerować, że nie akceptujesz go ani jego przeszłości. Zdobądź się na szczerość i wytłumacz mu dlaczego spanikowałaś, co tak bardzo Cię przestraszyło i dlaczego się wycofałaś ze znajomości z nim.
Pozdrawiam

Rozumiem, że chłopak poczuł się urażony i odrzucony po tym jak opowiedział o swojej przeszłości i nie spotkał się ze zrozumieniem. Domyslam się, że musiało Cię coś przestraszyć w tym co usłyszałaś. Nie wiem czy jest szansa na odzyskanie go. Może szczera rozmowa na temat tego czego się wystraszyłaś pomoże mu zrozumieć, że miałaś prawo tak zareagować. Jeżeli Ci na nim zależy warto powiedzieć o swoich uczuciach
pozdrawiam
Izabela Trybus