Jak interpretować zachowanie mężczyzny?

pyt do psych.zewzgl. zawodowych bywalam co jakis czas w Krakowei i poznalam tam faceta, spotkalismy sie 2 razy ale ze wzgl. na dzielaca nas duza odl, nie bylo sensu tego kontynuowac. po paru miesiacach napisalam do niego, ze ze wzgl. zawodowych przenosze sie do krakowa, napisal, ze jest zainteres. spotkaniem, nastepnie wyslal mi zyczenia urodzinowe, swiateczne i jak sie przenioslam do krakowa to napisalm ze jestem. on odpisal, ze spotkajmy sie po weekendzie bo wyjezdzam, nastepnie zaproponowal zaproponowal spotk w poniedzialek, napisalam ze ok, ale sie nie odezwal, ja napisalm czy chce sie spotkac on ze bardzo chce, noto ja, ze moze piatek, on nie odpisal, ja znow napisalam czy chce sie spotkac czy nie, on znowu ze bardzo i kiedy moge, napisalam, ze mam dosc takich gierek i juz nie odpisal. on jest niezbyt urodziwy, ale z bardzo dobra praca i pieniedzmi, ja jestem atrakc. i sporo mlodsza, o co mu chodzi? jak to wytlumaczyc, dlaczego pisze ze bardzo chce i nic

Dzień Dobry Pani,

Z Pani opisu, wnioskuję, że być może mężczyzna przestraszył się Pani bliskości (Pani przeprowadzka do Krakowa) i być może z jakiegoś powodu preferuje on relację na odległość, która to nie koliduje z codziennością?

Być może poczuł się przez Panią "naciskany", celem spotkania się.
A może ma coś do ukrycia?

Gdyby miała Pani życzenie rozmowy, zapraszam do kontaktu.

Życzę Pani wartościowej relacji,
Irena Mielnik-Madej

Witam Panią. Po przeczytaniu Pani postu mogę tylko ogólnikowo odpowiedzieć na Pani pytanie ponieważ dotyczy ono motywów innej osoby. Być może wynika to z problemu z bliskością, zaangażowaniem w relację. Kontakt sporadyczny (pośredni przez telefon lub internet) może być dla niego bezpieczniejszy i nie zobowiązujący. Z pewnością to co Pani opisała nie buduje zaufania i nie pogłębia relacji. Ważne moim zdaniem jest czego Pani oczekuje od relacji i jakie ma Pani potrzeby. Jeśli dotychczasowe doświadczenie kontaktu z tym mężczyzną zbyt Panią niepokoi ma Pani prawo do swojej decyzji. Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/