Jak zaufać od nowa mężczyźnie?

Ja chyba nigdy nie zrozumiem mężczyzn. Mam 50 lat. On też. Pierwsze spotkanie i oboje szalejemy z emocji. Dorośli świadomi i trafia nas odpierwszego wejrzenia. Wspólne plany, on remontuje mi mieszkanie, kupuje art gospodarstwa domowego mówi to dla nas. Jest jak Marzenie facet i...... po dwóch miesiącach mówi że to jednak nie to. Po co tak się kosztował, po co było to wszystko. Jak zaufać komukolwiek?

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za zaufanie :)

Mam mało danych...

Nie napisała Pani, Co było uzasadnieniem decyzji Pani byłego Partnera?
Czy sklaryfikował swoją obawę/wątpliwość?
Z jakiegoś powodu były Partner taką podjął decyzję..., bo być może przestraszył się zobowiązań, dotyczących relacji, czyli wyłączności, bliskości...?
Być może za szybko relacja rozwijała się? za słowami Pani: "... Pierwsze spotkanie i oboje szalejemy z emocji... "
Przyczyn wątpliwości może być parę..

Zachęcałabym Panią, by nie rozmieniać myśli, Swojego serca, na drobne, zastanawiając się Dlaczego? tak Partner się zachował...

Z Pani relacji wnioskuję, że Pani były Partner zaangażował się w Państwa związek, inwestując swój czas, energię w remont mieszkania, zakup artykułów gospodarstwa domowego.
Domniemuję, że Jakaś Jego część tęskniła za stworzeniem związku, a jakaś część wycofała się...

Podsumowując, zachęcałabym Panią do rozważenia, do podjęcia zwyczajnej rozmowy z Psychologiem, by mogła Pani z dystansu spojrzeć na Siebie i na to, co zadziało się w relacji, by na nowo nabyła Pani umiejętność zaufania Mężczyźnie.

Gdyby miała Pani życzenie rozmowy ze mną, zapraszam, na konsultację, do Gabinetu w Krakowie lub drogą via Skype lub via Messenger.

Z przesłaniem dla Pani Tego, Co jest pani teraz najbardziej potrzebne!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605