Dlaczego ten mężczyzna zachował się w ten sposób?

Witam.2 lata temu u kolegi poznałam faceta- buddyste,milosnika joggi-bylo pozytywnie.Dwa lata pisaliśmy i niedawno się spotkaliśmy.Byly pocałunki bo na więcej nie odwazylam się.Chciał więcej.Zobaczyłam nagle,ze zaczyna mnie wprowadzać w ten swiat proponując praktykę oraz zbliżenie.Powiedzialam ze bardzo go lubie ale sexu nie będzie i nie chce poznawać jego swiata buddy.Nagle wyrzucil mnie z fb i urwal kontakt,myslalm ze mnie lubi,liczylam na przyjazn.Przytulal mnie a tu noz w serce,dlaczego?

Witam, poznała Pani buddystę, na spotkaniu nie chciała Pani zbliżenia. Nie chciała Pani również poznać jego świata. Znajomy zerwał z Panią kontakt, widocznie Państwa oczekiwania wobec siebie były różne. Być może oczekiwał więcej po Państwa relacji, myślał że znalazł kogoś kto podziela jego światopogląd, jest nim zainteresowany, liczył na więcej na spotkaniu. Trudno jest powiedzieć z jakiego powodu poczuł się urażony, to mógłby wyjaśnić jedynie Pani kolega.
Pozdrawiam serdecznie

Dzień Dobry Pani,

Trudno odpowiedzieć na Pani pytanie.

Myślę, że doszło między Wami do błędnej komunikacji i relacji, Mężczyzna postrzegał Waszą relację inaczej, to znaczy na tyle bliską i dojrzałą do pełnej intymności.

Po wyrażeniu przez Panią braku zgody, odebrał ją jako konfliktową, czemu dał wyraz, "wylogowując" Panią ze swojego Facebooka, czemu dał sygnał, co tak naprawdę było dla Niego priorytetem.

Z przesłaniem dla Pani tylko wartościowej relacji,

Irena Mielnik-Madej
aneris@op.pl