Jak rozszyfrować intencje chłopaka?

poznalam 2 msc. temu chlopaka na imprezie. spodobalam mu sie chyba bo mnie odnalazl na portalu fb i napisal mila wiadomosc, ze swoja energia zrobilam na nim wrazeniel potem kilka razy zaprosil mnie do kina itp. utrzymujemy kontakt, ale nie wiem jak odbierac to wszystko, mi sie spodobal. ale nic oprocz przytulenia nie bylo, on ma 29 lat ja 25. nie wiem jak rozumieć jego intencje.

Jeśli chłopak wykazuje zainteresowanie, nie podejmuje jednak znacznych kroków celem zacieśnienia relacji, może to oznaczać, że potrzebuje czasu na poznanie się, bo jego emocje nie są sprecyzowane. Inaczej mówiąc jest zainteresowany, ale coś go powstrzymuje przed podjęciem dalszych kroków (może to być szacunek do Pani, niepewność własnych uczuć, lęk przed odrzuceniem, odczuwanie sympatii, które nie jest zakochaniem, sytuacja życiowa itp). Obiektywnie 2 miesiące nie jest to długi czas, jeśli więc zależy Pani na chłopaku, może warto wykazać się cierpliwością i okazać swoje zainteresowanie?

Być może kwestią jest czas - dla Pani już wystarczający, by pogłębiać relację, dla chłopaka może być jeszcze zbyt krótki. Pewnym jest, że chłopak wykazuje swoje zainteresowanie i pani również. Wyjścia są zatem trzy: 1. czekać aż chłopak "dojrzeje" do przejścia dalej, 2. sama Pani bierze sprawy w swoje ręce i Pani wykazuje intencje zacieśniania relacji, 3. pyta Pani rzeczonego chłopaka o jego oczekiwania i intencje i po prostu omawiacie całą sprawę. Pozdrawiam

Dzień dobry, wydaje mi się, że wątpliwości jakich Pani doświadcza są właściwe dla tego etapu relacji. Jeszcze nie mieliście Państwo czasu poznać się bliżej, znajomość trwa dopiero dwa miesiące. Jak sądzę jest to właśnie etap wątpliwości, czas w którym znajomość/relacja w sposób naturalny dopiero się rozwija.
Myślę, że warto żeby Pani w pierwszej kolejności zadała sobie pytanie czego Pani oczekuje? Jakie ma Pani potrzeby w tej relacji? Co sprawia, że odczuwa Pani dyskomfort? Może uświadomienie sobie tego, jakie ma Pani oczekiwania ułatwi Pani podjecie decyzji, co do dalszych kroków. Warto też zastanowić się nad tym, co można zrobić, żeby tę relację zmienić? O co zapytać, żeby mieć większą jasność, co do intencji partnera? Jakie poruszyć tematy w trakcie spotkania (np.: zapytać o rodzinę, pracę, zainteresowania) żeby lepiej poznać osobę z którą się Pani spotyka.

Pozdrawiam