Chłopak chce seksu pomimo nie bycia w związku

Dzień dobry poznalam chlopaka nie jestesmy razem ale ostatnio na jakiejs imprezie calowalismy sie ... NIestety sam sie zepsul w mich oczach bo powiedzial ze chce seksu . Przy wszystkich mowi ze jestem jego i mnie caluje prztula . Ale nie wiem o c mu chodzi bo mi owiedzial ze chce seksu boje sie ze za chwile da mi kosza?

Witam,
musi Pani określić przed sobą czego Pani oczekuje - związku, bliskości fizycznej a może jedynie pozostania znajomymi. Później proszę szczerze porozmawiać z chłopakiem i wyjaśnić sytuację, określić zasady na jakich ta znajomość jest możliwa dla kontynuowania.
Pozdrawiam.

Warto jasno powiedzieć o swoich uczuciach i obawach, zakomunikować swoje stanowisko, a także zapytać chłopaka o to, co on czuje i jaka ma relacje do Pani. Na tej podstawie będzie Pani mogła podjąć decyzje, czy chce kontynuować i pogłębia“c znajomość.