Co zrobić, jeśli chłopak chce czekać z seksem do ślubu?

moj chlopak wspolzyl ze mna 5razy przez 4mies.dla mnie sex jest wazny ale on zapowiedzial dzis ze do slubu wogole zero wspolzycia bo chce byc blisko kosciola .dla mnie jest towazne od zcasu do czasu on nie chce co mam robic ?

Dzień dobry!

Każda para musi znaleźć porozumienie w wielu różnych kwestiach, także związanych z seksem. Zachęcam do rozmów z partnerem, wzajemnego poznawania swoich stanowisk, szukania kompromisu.

Pozdrawiam!

Dzień dobry.

Skoro Pani chłopak chce być bliżej kościoła, nie ma chyba sensu, by mu tego odmawiać. Z drugiej strony, warto się zastanowić, czy te 5 razy było dla was obojga satysfakcjonujące. Być może Pani chłopak nie chce podejmować współżycia z lęku, że się Pani nim rozczaruje i np. zostawi, co w przypadku małżeństwa nie jest już takie proste.

Pozdrawiam.