Co zrobić kiedy chłopak nie chce uprawiać seksu?

Witam mam pytanie. Jestem z chłopakiem juz jakos okolo ponad rok. Wiem ze on jest takim typem faceta ze sex mu tylko w głowie. A teraz on nie chce ze mna tego robić... Druga rzecz szybko dochodzi a ja nic nie czune momentami.

Myślę sobie, że przyczyn, dlaczego Pani chłopak nie ma teraz ochoty na seks, może być naprawdę wiele - np.może być akurat bardziej zestresowany jakąś sytuacją, może czuć się niepewnie, może sobie wyobrażać, że nie potrafi sprostać Pani oczekiwaniom, dlatego się wycofywać, może być na coś zezłoszczony...i wiele, wiele innych powodów. Najlepiej by Państwu zrobiło przegadanie tego tematu - Pani zależy na relacji z partnerem, chciałaby Pani zrozumieć partnera, co się dzieje w Państwa związku. Dla partnera to może być bardzo cenne, kiedy się o tym dowie, to może stworzyć jakieś pole między Państwem do wymiany myśli, uczuć, potrzeb (też w sferze seksualnej), do większej bliskości, czy popracowania nad trudniejszymi kwestiami. Pozdrawiam serdecznie, Iga Borkowska, www.maturitas.pl