Jak odmówić partnerowi seksu?

Mam takie raczej glupie pytanie. We wtorek powinnam dostac okresu, a razem z partnerem planujemy sex w sylwestra. Boje sie ze moge dostac okresu i nic z tego nie bedzie, bo moj chlopak nie chce sie ze mna kochac w tym czasie. Czy moge jakos opoznic sex? Bardzo mi na tym zalezy PROSZE o powazne potraktowanie tego pytania i danie mi jakis wskazowek

Dzień dobry!

Datę krwawienia miesiączkowego mogą kontrolować i zmieniać (przyspieszać lub opóźniać) te kobiety, które przyjmują antykoncepcję hormonalną. Przyjmowanie kolejnych tabletek bez 7-dniowej przerwy sprawi, że krwawienia nie pojawi się.

Jeśli jednak nie stosuje Pani antykoncepcji hormonalnej, nie ma Pani wpływu na swoje krwawienie miesięczne. Prawdopodobnie pojawi się o czasie (jeśli zazwyczaj ma Pani regularne cykle).

Jeśli partner lub oboje Państwo z jakiś powodów nie lubicie uprawiać seksu podczas krwawienia miesięcznego, to zwyczajnie stosunek planowany na Sylwestra nie odbędzie się.

Pozdrawiam!

W bliskiej relacji ważne jest poczucie bezpieczeństwa, zaufanie oraz jasna komunikacja. Zachęcam do szczerej rozmowy na temat trudności, zahamowań, wątpliwości czy obaw razem z chłopakiem i wspólne wypracowanie możliwości działania. Ostatecznie relacje intymne są obustronne, a także odpowiedzialność za nie biorą obydwie strony.