Jak przekonać mężczyznę do spotkania?

Poznałam mężczyznę na portalu rankowym . Od 7 miesiecy rozmawiamy przez telefon na video całymi godzinami . Rozmawia się super lubimy te same rzeczy mamy podobne poglady na większosc tematów , ale ..... Dzieli nas 140 km i on nie chce się spotkać bo uważa że to nie ma sensu bo byłby to związek na odległosć gdyz żadne z nas nie bierze pod uwage możliwości przeprowadzki . Jak go przekonać do spotakania ?

Szanowna Pani,

Warto przede wszystkim odpowiedzieć na podstawowe pytanie: czego każdy z Państwa oczekuje od tej relacji. Czy ten mężczyzna traktuje Panią głównie jako interesującą towarzyszkę do rozmów? Czy Pani zależy na przeniesieniu relacji do świata rzeczywistego i próbie tworzenia związku na odległość? Proszę pamiętać, że w świecie wirtualnym wiele cech osobowych czy elementów relacji ma zupełnie inny kształt niż w realnym życiu - może również tego obawia się ten mężczyzna? Warto przedyskutować te kwestie, szczególnie uwzględniając pandemię i poczucie samotności.

Życzę dużo dobrego.