Niechęć do spotkań u mężczyzny

Witam...przez krótki czas byłam z mężczyzną, który się o mnie starał, ale gdy dostał to co chciał i po fakcie dowiedział się o moich uczuciach to nie chce się ze mną w ogóle spotykać. Raz go podpuściłam, że chcę się z nim spotkać a za chwilę dodałam, że na moich warunkach, czyli seksu nie będzie. A on na to, że nie może się ze mną spotykać. Wcześniej były same odrzucenia. Teraz jest jakiś postęp, ale to ciągle nie ten jak widać. Przynajmniej mam pierwszy pocałunek za sobą:(

Dzień dobry.

Z Pani opisu można wnioskować, że mężczyzna, z którym się Pani spotykała, miał wyłącznie ochotę na seks i chyba nie czuje potrzeby, by relacja ta przybrała inny wymiar. Zastanawiające, dlaczego, pomimo jasnego komunikatu z jego strony, Pani nadal podtrzymuje tę znajomość i w dodatku rozpoczyna jakieś "gry", mające go jednak przy Pani zatrzymać. Czy nie prościej porozmawiać z nim i powiedzieć o własnych odczuciach i oczekiwaniach? Odpowiedź może, co prawda, Pani nie satysfakcjonować, ale przynajmniej będzie Pani mieć jasność co do przyszłości tego "związku".

Pozdrawiam i powodzenia.

Odrzucenie jest trudne, szczególnie, jeśli "zainwestowała" Pani w związek i pojawiły się uczucia. Mam jednak wyraźnie, ze partner wyraźnie zakomunikował swoje potrzeby i warto zastanowić się, czy chce Pani dalej inwestować w ta relacje, swój czas, energie i uczucia?