Zakochanie się w zajętym mężczyźnie

znamy się 5 msc i od razu mi sie spodobał. wtedy jeszcze nie miał dziewczyny. Wszystko pięknie, cacy,pisaliśmy codziennie, pisał ze mnie lubi, bardzo, flirtował ze mną, gdy sie spotykaliśmy to mnie często przytulał i wgl, A od kiedy ma dziewczyne to sie do mnie rzadko odzywa i nie ma dla mnie czasu. kolezanka spytala sie go kiedys na kim mu zalezy i odpisał jej ze ma mnie i na tej dziewczynie Problem jest w tym ze sie w nim zakochałam i za nim tesknie i nie wiem co robić?

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Witam,
Może dobrze by było aby pani porozmawiała szczerze z tym mężczyzną, bo z tego co pani pisze wynika, że bardziej jest zainteresowany drugą panią.
Pozdrawiam

Warto porozmawiać z mężczyzną, na którym Pani zależy. Jasne określenie sytuacji, Pani potrzeb i oczekiwań pozwoli mu się wobec nich określić, a tym samym, Pani będzie wiedziała "na czym stoi".
Jeśli jednak pomimo relacji z Panią zaczął się spotykać z inną kobietą, warto zastanowić się nad jego motywacją w Państwa relacji i zaangażowaniem w nią.