Zakochanie w Tunezyjczyku

Witam, zakochałam sie z Tunezyjczyku, znam go od 2 miesiecy, od początku był mną zainteresowany, odwoził mnie po pracy do domu, uśmiechał sie, podrywał, ciagle szukał kontaktu i uległam mu,spotykaliśmy sie tydzień, było cudownie, pocałunki, rozmowy, przytulanie, czułe smsy, przespałam sie z nim a on mi teraz mówi ze nie wie czy chce ze mną być i unika mnie, wykorzystał mnie o porzucił a ja tam bardzo go kocham......pomocy!

Dzień dobry!

Choć opowieść dotyczy Tunezyjczyka, rozumiem, że sam ten fakt nie jest kluczowy? Podobny zawód i zranienie mógł się nam przytrafić ze strony każdej osoby, niezależnie od jej narodowości. Przytrafia się też w życiu większości osób - zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Często pomocna jest zmiana własnego myślenia. Nie "Zostałam wykorzystana i porzucona", ale "W tamtym czasie miałam potrzebę być z tym mężczyzną i spełniłam ją." Być może z jego strony nie ma ochoty kontynuowania związku i będzie Pani musiała pogodzić się z faktem, że ta relacja już minęła i nie zostaniecie Państwo parą.

Pozdrawiam!

Warto porozmawiać, powiedzieć o swoich emocjach i uczuciach, oczekiwaniach postawić granice dotyczące tego, co dla Pani jest możliwe,a co nie, zapytać o to samo, a także o plany i relacje wobec Pani. To, co Pani usłyszy może być bolesne, pozwoli jednak Pani dowiedzieć się "na czym stoi" i zacząć na nowo budować swoje życie ( w związku lub radząc sobie z odrzuceniem).