Ponowne zakochanie w mężu

z mezem jestem 6 lat po slubie ...strasznie chce mu powiedziec ze ostatnio mam motyle w brzuchu jak o nim mysle....zadko bywa w domu przez prace...czuje ze sie zakochalam od nowa w nim ..kolezanka mowi ze nie powinnam mu tego mowic ,co gdy maz mi powie ze ja zyje jak w bajce??Ze jestem nienormalna??

Nie rozumiem, dlaczego miałby mieć Pani za złe,że wzbudza takie uczucia? Przecież to tylko może podnieść jego poczucie wartości jako męża i mężczyzny. Dlaczego boimy się mówić o tym co dobre, piękne? Dlaczego miłość do męza ma być czymś nienormalnym?? Jest tylko jedno ale : żeby mąż nie poczuł się przytłoczony, jeśli się nie spodziewa, zalewem tej nagłej miłości. Pozdrawiam

Nie rozumiem obaw, jak również rad koleżanki. Pani wyznanie tylko może wzmocnić Wasz związek. To bardzo ważne, żeby na każdym etapie relacji małżeńskiej mówić sobie miłe rzeczy i wyjawiać uczucia. Jest Pani szczęściarą, że po 6 latach małżeństwa czuje Pani znowu motyle w brzuchu. Co więcej, Pani wyznanie może ośmielić męża do wyjawienia swoich uczuć, podbudować jego poczucie własnej wartości, scalić Wasz związek.

Pozdrawiam serdecznie.

Witam serdecznie,

Tutaj raczej należy pogratulować wspaniałych emocji, nie zaś obawiać reakcji męża - takie wyznania, a co zatem idzie również i zapewne "świeże" zachowanie się Pani wobec męża może tylko wzmocnić Waszą więź, nadać nowej jakości.

Pozdrawiam,

Małgorzata Mazurek