Czy 42-latek mógł się zakochać w 18-latce?

24l. różnicy miedzy nami a całowaliśmy się, przytulaliśmy się, on czasami dzwoni, czasami piszemy sms, pisze mi skarbie itp. zawsze rozpozna że jestem jakas przybita ze coś jest nie tak nie da sie ukryc tego przed nim mówi ze za dobrze mnie juz zna. Kiedys powiedziałam mu ze ma mi tak niesłodzic bo sie jeszcze zakocha odp. mi ze za późno. Zastanawiam sie czy on faktycznie mógł sie zakochac we mnie ? Bo jesli chodziło by mu o jedno to dawno by to zrobił moim zdaniem. Zwierzał mi się a ja jemu.

Moim zdaniem On Panią uwodzi, co nie wyklucza stanu zakochania. Natomiast ważniejsza wydaje mi się perspektywa trwania Wasze związku. Proponuję przemyśleć czego Pani oczekuje od życia...

pytanie, czy jest to milosc, czy uzaleznienie.... 42 lata-to wiek, kiedy pewna gr mezczyzn szuka mlodszych partnerek....zeby nie kontaktowac sie z uplywem czasu....potwierdzic swoja atrakcyjnosc...poojcowac (na marginesie to nie wrozy dobrze).pytanie na jaka potrzebe Pani trafia, co zaspokaja i co sie za tym kryje.... warto sie temu przyjrzec...pozdrawiam serdecznie violetta ruksza