Relacja 18-latki ze starszym o 24 lata mężczyzną

Czy mężczyzna 24 lata starszy mogł by coś poczuć do 18 latki ?dużo mi pomaga, doradza, wierzy we mnie, ale zaczynam czuć coś wiecej.On prawi mi komplementy dawał pieniądze, kupował soczki itp.Był czasami po mnie w szkole. Jak jedziemy razem autem on trzyma mnie za rękę, jak mówię do niego stara sie patrzeć na mnie. Całowaliśmy się dużo razy i nic wiecej.Teraz chce załatwić mi prawko i zapłacić go i czasami pisze sms.Czy on coś czuję do mnie czy raczej traktuje jako córkę ?Zależy mi na nim

Dzień dobry!

Choćby słowa "całowaliśmy się dużo razy", ale też ogólny wydźwięk Pani wypowiedzi, jednoznacznie wskazuje, że Wasza relacja ma charakter romantyczny, erotyczny - nie tylko towarzyski, kumpelski czy opiekuńczy. Oczywiście jest możliwe, żeby człowiek w każdym wieku zakochał się w dowolnym innym człowieku. Każda miłość jest jednak inna, ma inną motywację, inną historię, inny przebieg, inne szanse. Ze względu na to, że jest Pani z mężczyzną na innych etapach życia i w różnych sytuacjach, trudno mówić o partnerstwie i równowadze (a to najczęściej jest warunkiem udanego związku). Zachęcam Panią do bliższego przyjrzenia się swoim uczuciom i relacji z mężczyzną, w kontakcie z psychologiem. Z pewnością uzyska tam Pani wiele odpowiedzi na swoje pytania - z pomocą terapeuty sama je Pani odkryje!

Pozdrawiam!

Całowanie raczej wykluczałoby relacje typu ojciec córka.
Ważne, żeby Pani wiedziała czego chce i na co się w razie czego decyzje. Jest Pani na progu dorosłości zatem uczy się Pani brać odpowiedzialność za swoje życie i swoje decyzje. Bo to Pani w razie czego poniesie ich konsekwencje. Warto przyglądać się swoim uczuciom, potrzebom, ale także pytać o to przyjaciela. Być może wasze wartości, cele, priorytety są spójne. Jeśli nie, będzie to podstawą do rozmowy, wyjaśnienia, pomoże podjąć decyzję.