Miłość z o 24 lata starszym mężczyzną

Mam przyjaciela o 24 starszego. Bardzo go lubię a wrecz czuję coś wiecej.Jestem przy nim szczęsliwa On prawi mi komplementy, przyjezdzał z 3 razy pod szkole gdy miał czas, spotykamy się, czasami piszemy gdy ma czas wolny. Chce załatwić i zapłacić mi prawko. Całowaliśmy sie juz (usta) siedziałam mu na kolanach przy jego znajomych. Czy on mógłby się zakochać we mnie czy bardziej traktuje mnie jakby swoją córkę? Kiedys pow. mi że on jest dla mnie za stary i ze rodzice moi by nie zaakceptowali tego.

Witam. Trudno powiedziec jakie ma intencje wobec pani. Prawdopodobnie ważny jest dla niego pani młody wiek a dla pani jego starszy wiek.

Witam , zdarzają się związki miłosne pomiędzy partnerami z dużą różnicą wieku, niemniej jednak wynika z tej różnicy sporo zamieszania i trudności, Czy czuje się Pani na siłach temu podołać? Ma Pani spore możliwości wyboru będąc młodą, warto dobrze przemyśleć swoje decyzje bo mogą mieć one daleko idące konsekwencje.W kwestii akceptacji rodziców- pewnie ma rację,ale może Pani łatwo to sprawdzić pytając o ich zdanie.Pozdrawiam