Relacja z mężczyzną starszym o 24 lata

Mam przyjaciela o 24 lata starszego. Jest bardzo do mni mily przychalal z 3 razy po mni pod szkole, wzial mni do restauracji raz i pare razy sie spotykamy jak ma czas bo pracuje jakos kierowca busikami. Prawi mi kompementy, dawal mi kase, dzwoni lub pisze sms jesli ma czas ale dojsc rzadko. Ostatnio mu poslalam buziaka sms a on ze ciekawy jest kiedy dostanie na reala a ja ze jak sie spotkamy i zalezy jakiego a on naj najlepszego. Chce mi zalatwic prawko i mi je zaplacic.Kiedys pow ze mnie kocha.

Witaj!
Relacja z mężczyzną o 24 lata starszym jest dla ciebie pociągająca i z tego co napisałaś wnioskuje ,że zacieśnia się jednak nie sformułowałaś pytania, dlatego jest mi trudno gruntownie odpowiedzieć na twoje rozterki lub dylematy. Zdarzają się takie relacje - są kompensatą za coś lub kogoś w relacji ale nic o tym nie piszesz ? czego oczekujesz, od tej relacji?
Pozdrawienia

Witam. Nie napisała Pani na czym polega problem. Nie wiem na jakie pytanie mam odpowiedzieć. Proszę spróbować zredagować swoje pytanie ponownie. Pozdrawiam