Zapytaj lekarza

7 4 0 , 1 1 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Relacja z mężczyzną starszym o 24 lata

Mam przyjaciela o 24 lata starszego. Jest bardzo do mni mily przychalal z 3 razy po mni pod szkole, wzial mni do restauracji raz i pare razy sie spotykamy jak ma czas bo pracuje jakos kierowca busikami. Prawi mi kompementy, dawal mi kase, dzwoni lub pisze sms jesli ma czas ale dojsc rzadko. Ostatnio mu poslalam buziaka sms a on ze ciekawy jest kiedy dostanie na reala a ja ze jak sie spotkamy i zalezy jakiego a on naj najlepszego. Chce mi zalatwic prawko i mi je zaplacic.Kiedys pow ze mnie kocha.
KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu

8 sposobów, aby uzdrowić swój dom, czyli tajniki sztuki feng-shui

Witaj!
Relacja z mężczyzną o 24 lata starszym jest dla ciebie pociągająca i z tego co napisałaś wnioskuje ,że zacieśnia się jednak nie sformułowałaś pytania, dlatego jest mi trudno gruntownie odpowiedzieć na twoje rozterki lub dylematy. Zdarzają się takie relacje - są kompensatą za coś lub kogoś w relacji ale nic o tym nie piszesz ? czego oczekujesz, od tej relacji?
Pozdrawienia

Psycholog posiadający specjalizację z seksuologii.
0

Witam. Nie napisała Pani na czym polega problem. Nie wiem na jakie pytanie mam odpowiedzieć. Proszę spróbować zredagować swoje pytanie ponownie. Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy