Związek ze starszym mężczyzną

Witam poznałam faceta o 10 lat starszego mam 20 lat.Do tej pory nie moge przestac o nim myśleć mimo iz jestem w związku.Jestem ciekawa czy on też o mnie mysli czy cos do mnie czuje .czasem mówił że kocha podczas spraw intymnych a pozniej mówił ze musial byc zjarany.Nie wiem czasem pokazywal ze mu zalezy a czasami mial to gdzies moze tez przez moje zachowanie bo chcial mu pokazac ze nie jest dla mnie wazny.nie wiem co mam myslec piszac ze mna wypytuje co u mnie ciekawy jest i jaki jest szczęśliwy

Witam!
Myślę, że przede wszystkim powinna Pani sobie odpowiedzieć na pytanie, czego Pani chce i oczekuje od mężczyzny, od związku. Wygląda na to, że i Pani i ten starszy mężczyzna uprawiacie ze sobą jakiś rodzaj "gry". Pani udaje przed nim, że nie jest zaangażowania i równocześnie jest w równoległym związku, a ten mężczyzna albo wykorzystuje Pani zaangażowanie, albo ma kłopot, żeby zdecydować się na dojrzały związek. Proponuję Pani przeprowadzić szczerą rozmowę z tym mężczyzną i zapytać na co on jest gotowy i czego oczekuje od Pani. Na takie same pytania najpierw powinna Pani udzielić odpowiedzi sobie. I wybrać jednego mężczyznę do budowania relacji i związku.
Pozdrawiam!

Ważne, żeby najpierw Pani sobie poukładała swoje życie, związek i była świadoma co czuje i do czego dąży. Z tego, co Pani pisze jest w tym sporo chaosu- trwający jeden związek i -jak zrozumiałam Pani wypowiedź- relacja intymna z innym mężczyzną. Być może jemu także trudno myśleć o Pani poważnie, skoro jest Pani w związku? Sadzę, ze nie różnica wieku ma tu znaczenie, ale bardziej kwestia poukładania.