Relacja 18-latki z mężczyzną starszym o 24 lata

Ja mam 18.Jest miedzy nami 24l. różnicy. On na poczatku znajomości wziął mój nr tel. Tak pisaliśmy sobie do dziś, znamy sie od wrzesnia 2013r. Mówił mi ze zakochał się we mnie, ze bardzo fajnie mu sie ze mna rozmawia i ze szkoda ze nie jest młody. Nie wiem czy on naprawde mówił ze sie zakochał czy zartował. Pisze do mnie skarbie itp. czasami nie odp co mnie denerwuje bo jezdzi busikami. Zależy mi na nim i nie wiem co mam robić. Całowaliśmy sie i tulili. Bylismy razem w restauracji.Czasami dzwoni

pytanie, czy jest to milosc, czy uzaleznienie.... 42 lata-to wiek, kiedy pewna gr mezczyzn szuka mlodszych partnerek....zeby nie kontaktowac sie z uplywem czasu....potwierdzic swoja atrakcyjnosc...poojcowac (na marginesie to nie wrozy dobrze).pytanie na jaka potrzebe Pani trafia, co zaspokaja i co sie za tym kryje.... warto sie temu przyjrzec.polecam psychoterapie u doswiadczonego terapeuty..pozdrawiam serdecznie violetta ruksza.pozdrawiam serdecznie violetta ruksza