Zapytaj lekarza

7 4 0 , 0 9 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Związek z mężczyzną starszym o 13 lat

Od pewnego czasu spotykam się z mężczyzną starszym o 13 ode mnie. Ja mam 20 lat. Moi rodzice nie wiedzą nic o tym, ponieważ jest to ich znajomy. Nigdy nie zaakceptowali tego związku. Dodam, że on jest po rozwodzie i ma 4 dzieci. Ale dogadujemy się świetnie, wcale nie odczuwam tej różnicy wieku między nami. Boję się, że będziemy musieli ukrywać nasz związek, dopóki mieszkam z rodzicami. A przez ten czasu może się rozpaść. Co mam dalej robić?
KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu

Skiba - dorosłe dziecko z ADHD

Witam Panią
Jeżeli jest Pani pewna swojego związku, to warto przetrwać burzę w domu i ujawnić się, ukrywanie uczuć i bliskiej relacji z partnerem myślę że może niekorzystnie wpłynąć na Pani nastrój, samopoczucie. Miłość jest pięknym uczuciem i róznica wieku nie ma jako takiego znaczenia, proszę sobie przypomnieć słynnego polskiego aktora, który miał małżonkę 40 lat młodszą.
Anna Suligowska

Z wykształcenia psycholog i biolog. Absolwentka 5-letniego szkolenia z psychoterapii systemowej.
0

Witam,
może spróbuje Pani porozmawiać na spokojnie z rodzicami. Być może nie będą na początku zadowoleni, le gdy zobaczą, że jest Pani szczęśliwa powinni zaakceptować Pani wybór. Ukrywanie się może odbić się negatywnie na związku.
Pozdrawiam.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy