Związek z młodszym mężczyzną

Witam poznała faceta młodszego o 5 lata odemnie on nagle stwierdził że nie może byc ze mna bo jestem starsza i mam corke a on chce poznac normalna dziewczyne i stwierdzil ze mozemy sie przez chwile umawiac bez zobowiazan

Szanowna Pani, bardzo dobrze, że ten mężczyzna nie ukrywał przed Panią swoich intencji i nie okłamywał Pani a tym samym również nie robił Pani nadziei na prawdziwy i poważny związek. Powiedział Pani wprost jakie jest jego stanowisko odnośnie przyszłości Państwa ewentualnego związku. To czy zgodzi się Pani na związek z tym mężczyzną na zasadach które on proponuje jest tylko i wyłącznie Pani decyzją. Proszę sobie przemyśleć, czy związek bez zobowiązań jest dla Pani do zaakceptowania.
Pozdrawiam,
Monika Wysota

Różnica wieku nie jest problemem sama w sobie. Problemem, trudnością może być jedynie stosunek do tej różnicy wieku oraz to, co ona zmienia. Chłopak zadeklarował, że trudność bardziej leży w doświadczeniu, zobowiązaniach i rolach w jakich Pani już jest, a na jakie on nie jest gotowy. Oraz , że oczekuje od Pani relacji bez tych zobowiązań. Pytanie czy Pani jest na to gotowa i otwarta, czy raczej potrzebuje Pani i poszukuje czegoś innego?