Miłość z młodszym mężczyzną a rozstanie

Witam, Mam taki problem ponieważ spotkałam mężczyznę młodszego ode mnie o 5 lat, ja mam 27 lat,on 22. Stworzyliśmy związek który trwał krótko,lecz intensywnie. Inicjował sytuację by się ze mną kochać,spotykaliśmy się często,w łóżku były fajerwerki.. zapewniał,że mnie kocha,powtarzał to na każdym kroku ale co dziwne, w pracy nie przyznawał się do mnie a pracujemy razem, wolał trzymać wszystko w tajemnicy aż po miesiącu stwierdził że nie może być ze mną bo kocha swoją byłą.. Jego rodzice nie żyją.

Pozdrawiam.

Witam serdecznie,
prosze spróbować sprecyzować swój problem,bo każde doświadczenie ma inne następstwa w psychice u różnych osób.Dla jednych jest to spadek samooceny w porównaniu z koleżankami,dla innych poczucie satysfakcji,że jest seksualnie atrakcyjna dla chłopaków,choć wczesniej tak o sobie nie myślała,jeszcze dla innych,że spotkała ją zasłuzona kara za rozbicie związku innej dziewczyny.Tak więc,w zależności od tych refleksji potrzebna jest Pani przyjazna rozmowa ,z zaufaną osobą.Jeżeli nie ma takiej w środowisku pracy,można zasięgnąć pomocy psychologa.
Pozdrawiam serdecznie.