Płaczliwość i smutek po rozstaniu z mężczyzną

Witam.Byłam z chłopakiem 3 m-ce, zerwał ze mną. To nie była miłość, nie kochaliśmy się, na spotkaniach nie było nigdy "super". Pomimo tego, od 2 m-cy jak nie jesteśmy razem, ja strasznie cierpię. Codziennie płaczę, non stop o nim myślę.Nie pomagają spotkania ze znajomymi, praca, wypełnianie czasu.Nie umiem sobie z tym poradzić. Byłam kiedyś w 3 letnim związku, to była wielka miłość, obustronna, ale wtedy po zerwaniu szybko stanęłam na nogi. Co się dzieje ze mną teraz? Jak przestać tęsknić?Mam22l

Witam,
po zakończeniu związku zawsze potrzeba trochę czasu by dojść do siebie. Czas ten jest każdorazowo inny i zależy od wielu czynników. Jeżeli czuje Pani cierpienie, które przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu zachęcam do wizyty u psychologa lub psychoterapeuty.
Pozdrawiam.

Witam,
warto byłoby postarać się znaleźć powód tej tęsknoty, ale do tego trzeba było by dłuższej rozmowy, bo podaje Pani bardzo niewiele informacji. Zapewne było w tym związku coś ważnego dla Pani, coś co zaspokajało jakąś ważną dla Pani potrzebę. Pisze Pani, ze miłości nie było jednak zapewne było coś co przyciągało, to coś warto odkryć. To nie dość, że to pomogłoby uporać się z obecnym stanem to jeszcze zapewne wpłynęło by pozytywnie w ogóle na jakość Pani życia. Zachęcałabym do konsultacji z psychologiem. Pozdrawiam.