Rozstanie i szanse na powrót

Po pół roku związku chłopak ze mną zerwał,powód:musi się jeszcze wyszaleć Spotkaliśmy się na zabawie gdzie wziął mnie do tańca i mocno przytulił. Wziął na ręce i wyniósł z sali, zaczął mnie całować i ściskać,dodał że cały wieczór na mnie patrzy i jest zazdrosny Na drugi dzień chciałam się spotkać on że nie ma czasu. Napisał że to nic nie znaczyło on się odkochał.Ostatnio gdy mama pokazywała zdjęcia zapytał czy może sobie jakieś zabrać Czy on mnie jeszcze kocha tęskni i może kiedyś wrócić?

Podobne zachowanie może tez świadczyć o tym ,że nadal mu się Pani podoba. Wyraźnie jednak nie chce podjąć zobowiązań płynących ze związku. Może warto zadać sobie pytanie, czy Pani chce takiej relacji- bez zobowiązań, prawdopodobnie także bez wierności itp.

Witaj. Miłość jest dość specyficznym uczuciem, relacją, emocją, procesem.

W tym wypadku trudno cokolwiek odpowiedzieć, gdyż nie znamy bardzo wielu istotnych szczegółów. Na podstawie opisu można stwierdzić, że podobasz/podobałaś mu się i rezygnuje z Ciebie na rzecz życia bez zobowiązań.

Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego!
http://psychopedagog.eu
http://facebook.com/gabinetdawidkk/