Rozstanie z chłopakiem po 5 latach

Rozstałam sie z chłopakiem po 5 latach związku. Jest mi bardzo cieżko. To była jego decyzja. Nie mam wsparcia w rodzinie. Proszę o jakaś poradę.

Dzień dobry.

Żal po stracie jest czymś naturalnym i jak każdy żal mija. Najlepszym lekarstwem jest po prostu czas. Jeżeli jednak czuje się Pani zbyt przytłoczona i nie ma Pani wsparcia, najlepiej skorzystać z konsultacji psychologicznej i prawdopodobnie poddać się terapii.

Pozdrawiam.