Powrót do partnerki po rozstaniu

Witam co mam robic rozstałem się z partnerka przez telefon powiedzialem jej bysmy dali sobie troche czasu bo sie chyba cos wypala jestem gotowy do niej juz wrocic ale ona już nie chce i nie odbiera telefonów jestem zalamany mam 38 lat ona 31 pozrawiam Rafał

Witam,
Trochę pan jeste niezdecydowany, raz chce pan czasu, za chwilę powrotu. Myślę, że partnerka może mieć ostre zamieszanie w głowie po pana telefonach. Proszę dać jej trochę czasu, być może ona też go potrzebuje.
Pozdrawiam