W jaki sposób dotrzeć do partnerki, która ma pretensje do wszystkich?

Mam pytanie moja partnerka ma od jakiegoś czasu ma pretensje do wszystkich zadne argumenty do niej nie trafiają Cała złość skupiona jest w tedy na mnie byliśmy nawet u psychologa ale po wyjściu od niego uważała ze plecie bzdury a ja uważam ze było ok W jaki sposób do niej dotrzeć

Mgr Piotr Godleś Psychologia

Szanowny Panie, przede wszystkim proponowałbym porozmawiać z partnerką na spokojnie, może przy kolacji i zapytać co się dzieje takiego, że wywołuje to w niej tyle emocji. Napewno rekomendowałbym spokojną i szczerą rozmowę.
Pozdrawiam