Smutek po rozstaniu powodem depresji

Nie umiem poradzić sobie i zapomnieć o partnerze. To jest jak mam odkochać się. Bo spotkała mnie nieszczęśliwa miłość. Z tego powodu jestem smutna i przygnębiona. Boje się, że mam obcesję ( ciągle wspominam partnera). Czuje się winna, że nie udało nam się w związku. Chce przestać cierpieć i myśleć pozytywnie.

Witam. Na takie kłopoty najprościej mówiąc czas jest leczący, ale można ten czas przejść z fachowcem- psychologiem.
Magdalena Brabec