Rozstanie z ukochanym bez powodu

mezczyzna z ktorym jestem zwiazana od 3mies.chce ze mna zerwac praktycznie bez powodu.kocham go i zalezy mi na nim.ja postawilam mu warunek ze albo jest ze mna i mi sie oswiadczy do 10 grudnia bo wtedy mam termin porodu albo zerwie ze mna.ustalone bylo ze sie oswiadczy bysmy byli oficjalna para ale on nagle powikedzial ze sam nie wie ale nie chce sie wiazac na stale slubem co jest dla mnie wazne .bo chce miec rodzine . co mam zrobic?pomocy chce by byl moim mezem marze o tym.

Witam. Na początek przydałaby się szczera rozmowa. Trudno znaleźć przypadek pary, której udało się zbliżyć do siebie dzięki stawianiu warunków i tego typu ustaleniom. Proponuję konsultację z terapeutą.

Pozdrawiam!