Rozstanie z powodu kłamstwa

dziewczyna na ktorej mi bardzo zalezy zostawila mnie przez ma glupote oklamalem ja ze nikt o nas nie wie w pracy a dowiedziala sie ze jednak jest inaczej bardzo ja kocham zalezy mi na niej tylko niestety niechce mnie widziec na oczy co moge w tej sytuacji zrobic zamowilem ogromny bukiet z 51 roz i kupilem pierscionek prosze o porade

Dzień dobry. Z tego co Pan pisze - pana partnerka jest na Pana mocno rozzłoszczona ponieważ ja Pan okłamał i czuje się prawdopodobnie oszukana. Myślę, że w tej sytuacji może Pan wręczyć jej owe kwiaty, szczerze przeprosić i poczekać aż jej emocje opadną. Za jakiś czas proszę się z nią skontaktować i poprosić o szczerą rozmowę. Pozdrawiam.