Prośba o pieniądze a rozstanie z partnerem

pomocy zostawiła mnie nagle dziewczyna w wigilie podzieliliśmy się opłatkiem między naszymi rodzinami stwierdziła że to koniec mieszkaliśmy razem rano całowała i tuliła mnie mówiąc że kocha mnie a wieczorem spadaj nie mogę dwa dni przed zaręczynami i w wigilie potem dzwoniła że nie ma pieniędzy poszedłem do niej do pracy porozmawiać z kwiatami stwierdziła że kwiaty mam zachować tylko dać pieniądze na drugi dzień prosiła o pomoc jak nie miałem kasy rozzłościła się i tak już drugi tydzień milczy

Dr Ewa Bujoczek Psycholog, Gliwice

Myślę, że warto spróbować porozmawiać z dziewczyną, wyjaśnić całą sytuację. Szczera rozmowa może pomóc Panu zrozumieć to, co się stało; da także Panu szansę na opowiedzenie o swoich uczuciach i potrzebach. Życzę powodzenia.

Witam. Trudno rozeznać się o co chodzi. Ale z tego opisu nasuwa się myśl, że dziewczyna nie jest Pana warta, a wtedy można myśleć, że dobrze, ze do ślubu nie dojdzie.
Magdalena Brabec