Jak mam poradzić sobie po rozstaniu?

Mam 26 lat. Rozstała się że mną dziewczyna po trzech latach związku. Minęły już prawie cztery miesiące a ja dalej o niej myślę, ciągle mnie to boli jak widzę ja z innym. Zacząłem uciekać w alkohol żeby zapomnieć, wtedy mi jest jakoś łatwiej. Ale nie chce wpaść w nałóg, a to rozstanie tak bardzo boli ze sobie z tym nie radzę. Co robić?

Dzień dobry, proszę pamiętać, że żyje Pan dla siebie. Zapewne rozstania są trudne i to normalne że tęsknimy za tą osobą. Proszę to akceptować. Jednak to co ważne zastanowić się co dalej? Zaplanować sobie dalsze działania, postawić cele, skupić się na ich realizacji. Zapewne na Pana drodze pojawi się jeszcze kobieta, która nada życiu inny wymiar. Na wszystko potrzebny jest jednak czas.
Pozdrawiam A. Pacia

Witam, rozstała się z Panem dziewczyna po trzech latach związku. Wciąż Pan myśli o niej, czuje Pan trudności, ma poczucie że nie radzi sobie z tą sytuacją. Rozstanie to bolesne doświadczenie, proszę skorzystać z rozmowy z kimś bliskim lub skorzystać z pomocy psychologa aby zastanowić się jak porazić sobie w tej sytuacji. Podzielić się swoim żalem, aby łatwiej pogodzić się ze stratą. Pozdrawiam serdecznie