Starania o partnerkę po rozstaniu

Witam otóż mój problem jest następujący. Dziewczyna ze mną zerwała jakiś tydzień temu pod pretekstem że chce odpocząć nie spotykałem się z nią przez tydzień (zająłem się sobą siłownia itp...) zapytałem ją po tygodniu czy mnie jeszcze kocha (bardzo się dla niej staram, robię wszystko by wróciła ale czuję że odrzuca moje starania) odpowiedziała mi bym nie pytał ją o takie rzeczy, podejrzewam że nie wiem czy mnie kocha nie radzę sobie już psychicznie z tym i boję się że ma na oku kogo innego...

Dzień dobry.

Warto byłoby poprosić dziewczynę o rozmowę, podczas której mógłby Pan podzielić się z nią swoimi wątpliwościami oraz usłyszeć powody rozstania z Panem. Podejrzewanie i doszukiwanie się "drugiego dna" w postępowaniu dziewczyny oraz prowadzenie wewnętrznych dialogów ze sobą niczego nie rozwiąże.
Podkreślić trzeba, że Pana dziewczyna ma prawo do podejmowania niezależnych od Pana decyzji, podobnie zresztą jak Pan, dlatego jej decyzję o ewentualnym z Panem rozstaniu trzeba zwyczajnie uszanować i się z nią pogodzić.

Pozdrawiam.