Kontakt z partnerem po rozstaniu po 6 latach związku

mineło 6 miesiecy po rozstaniu bylismy razem 6 lat oboje mamy teraz 20 lat, na poczatku nie mielismy kontaktu ze soba wogole jedynie to jakies sprzeczki przez sms, teraz kontakt odnowil sie spotykamy sie czasami rozmawiamy ja do niej cos dalej czuje widze jej zachowania tą jej słodkosc i to za co ją naprawde kochalem i kocham , ona powiedziala ze nie chce powrotu , zmienila sie strasznie przez kolezanke , co bedzie najlepszym rozwiazaniem gdy chce miec z nia kontakt i chciałbym do niejwrocic

Jeśli jednak chciałby Pan coś zrobić, warto przemyśleć , co było przyczyną rozstania i pracować właśnie nad tym. Zmienić siebie, by podobne błędy/trudności więcej nie pojawiały. Ostatecznie ma to szanse albo przekonać partnerkę, albo dać Panu szansę na taka zmianę, która sprawi, że w następnym związku odnajdzie Pan satysfakcję z relacji.

Drogi młody kolego. Wiem, że oczekujesz recepty na szczęśliwy związek ze swoją wybranką. Ale stare porzekadło mówi, że "w tym jest ambaras, aby dwoje chciało na raz" lub jak śpiewa znany piosenkarz z Budki Suflera "Bo do tanga trzeba dwojga". Jest Pan bardzo młody. Proszę się nie fiksować na odmowie dziewczyny. To się może zmieniać w ciągu miesiąca, pół roku, roku. Teraz są wakacje - czas dla młodych. Proszę się skupić na tym i cieszyć się latem, młodością, życiem.
Pozdrawiam, Alicja M. Jankowska
http://psychoterapie-szczecin.pl