Rozstanie z partnerem po trzech latach

nagle rozstanie z jego strony, bez powodu, po 3 latach bycia razem to byl jak noz w serce. pozbieralam sie. ale pytam dlaczego tyle czasu byl ze mna? wspolne wyjazdy (ale nigdy we 2), zabieral mnie do swojej rodziny na swieta itp. przywiazalam sie do niego czasem czulam ze jest mu wygodnie ze mna, ma z kim wyjsc, ale to mi zalezalo bardziej. mialam wrazenie ze liczy sie tylko seks i bliskosc fizyczna. nagle trach i do widzenia. a mowil ze kocha. on ma 24 lata, bylam jego 1 dziewcxzyna, ja 25

Widzę, że jest Pani trudno mimo jak Pani pisze" że się z tym uporała". Rozstania nigdy nie bywają łatwe. Trudno zamknąć etap wspólnego życia i żyć dalej ale już bez tej drugiej osoby. Czasem "szybki, nagły " koniec bywa dobry bo nie pozwala tkwić w relacji która choć już wypalona jeszcze dogasa. Proszę porozmawiać z przyjaciółmi, może psychologiem który pozwoli się z tym uporać.

Witam,
Rozstania bywają bolesne. Zwłaszcza jeśli jedna ze stron nie jest do tego przekonana. Proponuje zrobić sobie liste (nie koniecznie na papierze) powodów dla których Pani zdaniem związek ten nie miał przyszłości. Sama Pani zauważyła, że partner dawał znaki, które świadczyły o braku zaangażowania. Przy większych trudnościach związanych z rozstaniem proponuje wizyte u psychologa.
Pozdrawiam