Negatywne myśli i rozstanie

Witam. Nie wiem od czego zacząć. Mam problem ze sobą, a dokładniej ciągle myślę negatywnie przez co dziewczyna chcę ode mnie odpocząć. Kocha mnie bardzo i ja ją też, ale przez moje nastawienie ona się męczy, zaczynam jej się kojarzyć z cierpieniem. Nie piszę do niej choć chcę, chcę też ją zobaczyć, porozmawiać, ale nie wiem jak, nie wiem co mam robić. Chcę żebyśmy oboje byli szczęśliwi. Co mam robić

Chce Pan Waszego szczescia, czy swojego? szczescie to dla Pana bycie samemu czy bycie w zwiazku?
Jeśli te pytania budza w Panu niepokoj, proszę poszukac na nie odpowiedzi przy pomocy specjalisty w poradni psychologicznej.
Pozdrawiam serdecznie!

Polecam udać się na konsultację z psychologiem poznawczo-behawioralnym. Nauczy on pana metod radzenia sobie z uporczywym negatywizmem. Jeśli nie ma specjalisty pracującego w tym nurcie w Pana okolicy, polecam konsultację online. Pozdrawiam