Leczenie myśli samobójczych

Nie pomagają szpitale, psychiatrzy i psychologowie, rodzina i znajomi mam myśli samobójcze. Do szpitala się nie zgłoszę to najgorsze rozwiazanie tam mnie karmili klozapolem który miał straszne skutki uboczne.

Dzień dobry. Skoro nie mogą pomóc specjaliści to internetowa porada nie jest w stanie pomóc. Proszę chcieć wierzyć w pomoc fachowców i brać zalecone leki. Samoleczenie nie jest wskazane. To dobrze, że wspiera Pana rodzina i znajomi. Trzeba też im zaufać i pozwolić sobie być z nimi. Jest Pan im potrzebny i ważny dla nich skoro próbują Pana wspierać. Bycie potrzebnym i ważnym nadaje życiu sens. Proszę to rozważyć.
Dużo serdeczności dla Pana i bliskich
Edward Jakubowicz