Rozstanie z dziewczyną a tęsknota

Co zrobić po rozstaniu, przyznam ze jestem facetem, a moja dziewczyna była silniejsza psychicznie?Pewnego dnia powiedziała ze już nie chce i że ją męczę. Powiedziała ze nie chce mieć kontaktu, ale ciągle albo pisze "tesknię ale tylko trochę". Ale przy tym od razu pisze ze już nie chce być. I złości się i wydzwania o to że jej nie odpisuje i twierdzi ze to załosne co robie. Ze nie umiem odejść z klasą. Twierdzi ze jej nie szanuje. A ja mam dość, straciłem znajomych, teraz tylko rozmyślam o niej

zajac sie soba i wlasnym zyciem...odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Dzień dobry, rozumiem że w obecnej sytuacji kontakt z byłą dziewczyna jest dla pana trudny ponieważ wyzwala większą tęsknotę. Myślę, że może jej pan powiedzieć, że przez jakiś czas nie będzie się z nią komunikował ponieważ to dla pana bolesne. Z czasem kiedy emocje opadną i pogodzi się pan z zakończeniem tego związku będzie pan mógł normalnie rozmawiać z byłą dziewczyną. Pozdrawiam.