Jak poradzić sobie z tęsknotą po rozstaniu?

Witam Was mam problem psychologiczny jak przestac tęsknic za dziewczyna chodziliśmy 1,5h roku miną już rok od rozstania a ja Teskie za ta osoba dalej w jaki sposób sobie uświadomić ze jej już nie. Bardzo za ta osoba tesknie dodajmy ze nie utrzymujemy żadnego kontaktu z Ta osoba

Może Pan spróbować strategii zwanej potocznie "klin klinem" - oczywiście nie uda się na zawołanie zakochać, ale warto nawiązywać nowe znajomości, otaczać się ludźmi. Nie musi (ani nie powinien) Pan ukrywać swojej tęsknoty przed innymi, a otwieranie się i opowiadanie o przeżyciach może wręcz pomóc uporać się z tymi uczuciami.

http://www.krakowpsycholog.com.pl/

Jeśli żałoba po stracie (relacji, dziewczyny) przedłuża się, warto przyjrzeć się przyczynom takiego stanu rzeczy. Co Pana blokuje i trzyma w przeszłości? Spotkanie z psychologiem mogłoby pomóc wyjaśnić a także poradzić sobie z uczuciem, które nie ma szansy na realizację.

Witam, czesto ten stan mija nawet jesli trwa tak dlugo jak u Pana, rozstanie powoduje zal po utracie bliskiej osoby warto porozmawiac o swoich odczuciach z psychologiem i zamknac ten etap.Pozdawiam serdecznie.