Jak poradzić sobie z tęsknotą za domem rodzinnym?

Mam 20 lat, od roku męża i 11-miesieczne dziecko. Mieszkam z mężem i teściami ( teść z nami na parterze a teściowa na 1 piętrze). Nie dogaduje się z teściową, zaczyna się nad mną znęcać. Chodzę do psychologa żeby sobie jakoś z tym poradzić. Ostatnio byłam u babci ( mieszkałam tam z mamą gdy byłam mała). Po powrocie do domu męża zaczęłam tesknic za domem rodzinnym.nie miałam nigdy tak. Dwa dni później znowu pojechałam bo to tylko 40km i na następny dzień znowu pojawiła się taka tęsknota. chodzę i płacze nie mogę się odnaleźć. Mam wrażenie że mój dzień to rutyna tzn gotowanie sprzątanie pranie opiekowanie się dzieckiem. Jak mogę sobie poradzić z tą tęsknota?

Być może obecnie przeżywane uczucia stanowią pewną reakcję na zmiany, jakich doświadczyła Pani w swoim życiu, związane z usamodzielnieniem, małżeństwem i macierzyństwem? Być może "nowe" życie ze swoja rodzina odbiega od Pani wcześniejszych oczekiwań lub jakieś Pani potrzeby nie są realizowane? Warto omówić to z psychologiem i przyjrzeć głębszym przyczynom zarówno tęsknoty za domem, jak i przyczynom konfliktów z rodziną męża oraz możliwościom poradzenia sobie z nimi.