Pewność dziewczyny po rozstaniu a wstawienie jej nagich fotek

Dziewczyna po rozstaniu jest bardzo pewna siebie że może mnie mieć kiedy chce , czy gdybym postraszył ją że wstawie jej nagie fotki to by już taka pewna nie była?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Są to groźby podlegające pod kodeks karny. Niech się Pan chwilę zastanowi co robi. Czy chciałby Pan, by Pana nagie zdjęcia zostały upublicznione w internecie?I jakby się Pan czuł, gdyby to Pana szantażowano w taki sposób? To totalnie niedojrzałe zachowanie, które tylko utwierdzi w przekonaniu Pana byłą dziewczynę, że dobrze się stało, że nie jest już z Panem w związku.

Witam,
to, o czym Pan pisze jest karalne. Nie bardzo wiem, co Pan chce tym uzyskać. Jeżeli chce Pan pokazać, że dziewczyna nie może mieć Pana na swoje zawołanie może wystarczy ograniczyć kontakt.
Pozdrawiam.