Relacja byłej dziewczyny z matką

Mam 36 lat jestem kilka miesięcy po rozstaniu jednak moja była dziewczyna ma kontakt z moją mamą o czym niedawno się dowiedziałem i co zburzyło mój spokój bo była kobieta ma już faceta i mieszka z nim a mimo wszystko w jakimś sensie odczuwam ze przez te kontakty przypomina o sobie a nawet za rozpad związku obwinia mnie. Jak sobie z tym poradzić?

Aleksander Ropielewski

Może Pan poprosić mamę aby nie wspominała o byłej dziewczynie w Pana obecności. Warto przeanalizować i zastanowić się nad przyczynami rozpadu waszego związku i jeżeli była partnerka ma rację to pogodzić się z tym, ze związek rozpadł się za Pana przyczyną, a jeżeli nie to nie zwracać uwagi na tego typu oskarżenia. Prawda jest jednak taka, że do rozpadu związku przyczyniają się obie strony.

Witam,
to rzeczywiście dyskomfort i najłatwiej będzie porozmawiać na ten temat z mamą,prosząc,by ograniczyła kontakty z dziewczyną.Może jednak tak być,że mama sprzyja pana dawnej znajomości i wówczas jest trudniej.Je.sli jednak jest Pan pewien własnych wyborów i daje sobie do nich prawo,również proponuję wyrazić jasno swoje oczekiwania i przekazać rodzicowi,iż odczuwa Pan takie zachowanie jak nielojalność.Bez względu na to,kto zerwał znajomość.
Z jakiegoś powodu mama nie jest zadowolona,ale to inny problem.Pan jest natomiast zobowiązany dokonywać wyborów,dzięki którym Pan będzie miała poczucie sensu,nie mama.Zachęcam do wizyty stacjonarnej,a to dlatego,by poradzić sobie z namiernym przywiązaniem do mamy z Pana strony.
Pozdrawiam i namawiam zdecydowanie do wizyty.