Jak zachować się w stosunku do byłej dziewczyny, która nadal mnie kusi?

Witam:) mam pytanie co robic ... moja byla dziewczyna po rozstaniu nadal mnie kusi chodz nie chce ze mna byc ona dobrze wie ze jej ulegne bo ja kocham poza tym jest bardzo atrakcyjna nie wiem o co jej chodzi ona utrzymuje ze nie chce sie mna bawic ani nic z tych rzeczy staram sie jej uniakc ale czesto mi sie to nie udaje I jak sie widzimy sam na sam to czesto zaczyna rozmowy o nas dlaczego nie wyszlo noi czesto sie calujemy ostatnio nawet nocowalem u niej o co chodzi jak mam sie zachowac...?

Witam,
Pana była partnerka wysyła do Pana sprzeczne sygnały, z jednej strony nie chce się z Panem wiązać z drugiej namawia do kontaktu. Sam Pan musi się zastanowić czy taka sytuacja Panu odpowiada. Jeżeli nadal coś Pan czuje do byłej partnerki, ale wie, że nie będziecie razem może lepiej byłoby nie utrzymywać kontaktu i nie odpowiadać na jej zaproszenia. Jeżeli jest to dla Pana problematyczne zachęcam do wizyty u psychoterapeuty.
Pozdrawiam

Dzień Dobry Panu,

Myślę, że Dziewczyna testuje Pana granice, manipulując Panem i samą sobie...

Proszę posłuchać siebie i odpowiedzieć sobie na pytanie, czy i na ile interesuje Pana taka "intrygująca" i nie nazwana relacja.

Życzę Panu tylko satysfakcjonującej relacji,
Irena Mielnik-Madej