Rozstanie z chłopakiem chorym na ChAD

Witam moj byly chlopak choruje na CHAD nie leczy tego ...zerwal ze mna wszelki kontakt bez powodu ...jednak tydzien temu rozmawiałam z jego [przyjecielem i on powiedzial mi ze nadal jestem dla niego wazna, zaluje tego co zrobil...JEdnak uwza ze zasuguje na kogos lepszego niz on... hmmm nie wiem czy spróbować nawiazac znow z nim kontakt , jednak boje sie ze on nawet wbrew sobie znów mnie odtrąci ... nadal jest dla mnie bardzo wazny .. jednak nie wiem czy zrobic ten krok...

To dość poważna diagnoza. Nie wyklucza ona oczywiście możliwości stworzenia trwałego związku ale poniekąd warunkiem trwałości Państwa relacji jest podjęcie przez Pani chłopaka leczenia. Wskazana jest poważna rozmowa z chłopakiem i wyraźne sformułowanie Pani oczekiwań.