Rozstanie z chłopakiem poznanym przez portal internetowy

Co zrobić zeby chlopak do mnie wrocil?Poznaliśmy sie przez portal internetowy Zdecydowaliśmy sie spotkać i podczas tych spotkań zaczelo cos miedzy nami iskrzec zaczelismy darzyć sie uczucie m Spotykaliśmy sie robiliśmy razem wszystko Obiecaliśmy sobie ze juz zawsze będzie razem ze za 4 lata weźmiemy slub Lecz on przestal mnie kochac i zerwal ze mna przez sms dzieli nas 160 km ale wczesniej mu to nie pezeszkadzalo a teraz twierdzi ze nie będzie miał dla mnie czasu a ja nie potrafie bez niego zyc

Można podjąć próbę szczerej rozmowy, która w cztery oczy pozwoliłaby wyjaśnić prawdziwą przyczynę rozstania. Jeśli jednak chłopak jest zdecydowany, może się okazać, że jedyne, co Pani może dla siebie zrobić, to pracować nad akceptacją i odbudowaniem swojego poczucia pewności siebie i zaufania do innych.

Witam, rozstała się Pani z chłopakiem poznanym przez internet. Mieli już Państwo plany na przyszłość, ale partner zerwał z Panią, za pośrednictwem wiadomości sms. Nie poświęcił Pani należytej uwagi w tym momencie. Na pewno jest Pani trudno pogodzić się w tej chwili ze stratą, jest wciąż zakochana w chłopaku. Proszę skorzystać z telefonu zaufania (http://www.telefonzaufania.org.pl/), pomocy psychologa, przyjaciela. Rozmowa z kimś bliskim, zaufanym, może pomóc w poradzeniu sobie w trudnej dla Pani sytuacji. Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl