Jak przezwyciężyć rozłąkę z chłopakiem?

Witam. Od 7 miesięcy mieszkam z chłopakiem. On ma 28 lat, a ja 19. Przyszedł czas kiedy musiał wyjechać do pracy nad morze na 2 tygodnie. Od 7 miesięcy się nie rozlaczalismy teraz kiedy go nie ma przy mnie to nie mogę jeść, pić i spać. Czuje się bardzo nie dobrze. Mój ukochany ma dość moich telefonów co 20 minut i smsow co chwile, ponieważ jak tłumaczy - jest w pracy. Jak był przy mnie to mu ufalam a teraz kiedy go nie ma boje się ze może mnie zdradzić. Nie chce się czuć tak źle jak teraz.

Witam, napisała Pani że tęskni za chłopakiem który wyjechał do pracy na dwa tygodnie, to naturalne. Do tej pory byliście nierozłączni. Trudno jest Pani znieść rozstanie na tak długi okres. Pojawiła się również obawa przed tym, że partner Panią zdradzi. Do tej pory darzyła go Pani zaufaniem ponieważ przebywaliście razem. Proszę się zastanowić czy są jakieś przesłanki do tego aby tak sądzić. Jeśli chodzi o telefony, może Pani umówić z chłopakiem że będziecie rozmawiać o określonej porze, kiedy będzie mógł przerwać pracę lub ją skończy. Proszę spróbować skierować swoją uwagę na siebie, wykorzystać ten czas. Ma Pani teraz czas aby skupić się na własnych potrzebach, zainteresowaniach, może zrobić coś na co nie miała czasu, obejrzeć film, przeczytać książkę, spotkać się z przyjaciółmi. Jeżeli chce Pani porozmawiać, proszę skorzystać z konsultacji z psychologiem.
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl

Witam Panią Serdecznie,

Nawiązując do Pani obiekcji, powiem tak, że 90 % tego, o czym myślimy, po prostu nie wydarza się...

Te dwa tygodnie są tylko dla Pani, na zadbanie Pani o samą siebie, żeby mogła Pani poczuć się atrakcyjną przede wszystkim dla samej siebie... a pośrednio dla Pani Chłopaka...

Proszę wycisnąć ten czas tylko dla siebie, jak sok z cytryny...

Gdyby zechciała Pani ze mną porozmawiać, zapraszam Panią serdecznie do kontaktu na Skype.

Życzę Pani tylko radości w codziennosci,
Irena Mielnik-Madej